Turite klausimų?: +37069214800
 
Lengva kelionė žvejoti: kas ir kaip
22 Liepa

Lengva kelionė žvejoti: kas ir kaip

Paskelbtė: Skirvyte Perskaityta: 715 Komentarai: 0

Žinokite, kur, kada ir su kuo

Kelionė žvejoti vargu ar bus sklandi, jei vyksite į ją spontaniškai. Juk tokiu atveju paprasčiausiai galima pamiršti esminius daiktus. Tad nepatingėkite bent pagrindų susiplanuoti iš anksto. Nuspręskite, ar keliausite link Neries Vilniuje, ar prie Žaliųjų ežerų, ar dar kur į sostinės apylinkes.

Taip pat apgalvokite, ar norite vienumos, ar kompanijos. Nuo to priklausys, kada vykti geriausia. Juk reikia susiderinti, kad visi būtų laisvi ir nebūtų ribojami kažkokių skubotų įsipareigojimų. Be to, tai lems ir transporto priemonę. Dairykitės parkavimo aikštelės Vilniuje tik tada, kai jau bus aišku, važiuosite automobiliu ar mikroautobusu. Tuomet jau bus aišku, kiek reikės išleisti kelionei.


Nepamirškite esmės

 Susiplanuokite maršrutą: apgalvokite, ar važiuosite vaizdingu keliu, ar norėsite tik kuo greičiau pasiekti pasirinktą ežerą ar upę. Taip pat nepamirškite esminių dalykų: visų žūklės reikmenų, įskaitant meškerę, jauką, plūdę, kibirą žuvims, taip pat – drabužių, maisto.

Apgalvokite, ar keliausite vos dienai, ar kelioms, ar netgi savaitei. Tuomet ieškokite nakvynės vietos, kur ir kokio maisto pasigaminti. Nepamirškite, jei keliaujate ne vieni, susitarti, kas ką ims. Juk jei maistas dubliuosis, tiesiog turėsite per daug ir liks likučių. Lygiai taip pat ir dėl reikmenų: higienos priemonių, indų, rankšluosčių, dujų ar elektrinių viryklių ir panašiai.

Jau po visko turėtų būti rezervuojamos ir parkavimo aikštelės Vilniuje. Juk tada jau žinosite, kiek laiko užtruksite, kurioje vietoje rasitės, netgi kas vairuos. Neskubėkite: tegul ir planavimas, ir pati kelionė būna malonūs, gausūs smagių įspūdžių, puikios nuotaikos. Tuomet ir pati žvejyba eisis sklandžiai, grįšite kupini ne tik laimikio, bet ir tiesiog jėgų.


Susiję produktai

Anglinis 80% Jūrinis kotas 180cm / 210 cm Zhou Hei YAO
39.98 € Be mok.: 39.98 €

Ypač tvirtas ir ypač lengvasIlgis 180cmMeškerės svoris - 268g3 daliųTransportavimo ilgis 65cm Užmetimo svoris : 100-200g (bet puikiai dirba iki 350 g)EVA RankenaNesipinantis galinis žiedelisMetal anti-lost braceletThe metal bracelet ensures that it won't be lost due to too much tension when fighting with big fish. Reverse connection&Reserve spaceClosely connected, no gaps, higher strength. There is a reserved wear gap at the fishing rod, which will decrease with the increase of the number of uses.Using high-grade finishing paintMade with imported environmentally friendly paint and multi-layer technologyAnti-winding top ring designAnti-winding top ring design, smoother outlet, prevent windingHigh-strength wheel baseMetal reinforcement ring design, strong and durable, fishing wheel and fishing rod fit closer" X " cross carbon cloth weavingX cross carbon cloth weave, higher body strength SIC Guide RingSIC guide ring is wear resustant, anti-corrosin and high hardness, make sure rod can be used for a long time...

Į krepšelį
Valas Katran Synapse Citron 1000m 0.286 mm
10.39 € Be mok.: 10.39 €

Synapse Citron valas yra švelnus, minkštas, stiprus rišti mazgams. Jis yra skęstantis, nedidelio tamprumo 12-13% naudojant 50% apkrovos. Valas yra su specialiu padengimu, kad sumažinti trintį į meškerės žiedelius metant tolimus metimus. Dėl jo ryškios spalvos jis puikiai matosi naktį prožektoriaus šviesoje. Labai patogiai sužymėtas kas 250metrų. Storis - 0.286 mmAtlaikoms svoris - 6kg..

Į krepšelį

Parašyti komentarą

Tinklaraščio kategorijos